Ranking najlepszych sportowców Oyama Karate 2011

Jakub na czele rankingu najlepszych sportowców Oyama Karate w roku 2011.

 

 

Miło nam poinformować, że w rankingu najlepszych sportowców Oyama Karate 2011 na 1 miejscu w kategorii seniorów uplasował sie nasz zawodnik Jakub Kowalik.

Największe sukcesy sportowe Jakuba w tym roku:             
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów            
  I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  II miejsce  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia

  Instruktor : Sensei  Dariusz Szulc 2 Dan

W rywalizacji sportowej w 2011 roku wzięło udział 36 klubów zrzeszonych w OYAMA Polskiej Federacji Karate. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 174 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych.

Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy I miejsc w kategoriach seniorek i seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo nagrody pieniężne.  

Wyniki Rankingu:

KATEGORIA SENIOREK

Klaudia Bajrasz, Rzeszów, Klub Sportowy Oyama Rzeszów
  II miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów
  II miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  III miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce – XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów
  Instruktor : Sensei Patryciusz Mostek 2 Dan

Wyróżnienia  

Agnieszka Kaszuba, Rzeszów, Klub Sportowy Oyama Rzeszów                   
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate w Kata, Rzeszów
  III miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate w Kobudo, Rzeszów     
  III miejsce- XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  III miejsce – XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów
  Instruktor: Sensei Patrycjusz Mostek 2 Dan

Anna Kołodziej- Plewka, Lubliniec, Lubliniecki Klub Oyama Karate               
  I miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Knockdown, Estonia
  I miejsce – XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów  
  Instruktor : Sensei Bogusław Plewka 4 Dan

KATEGORIA SENIORÓW  

1. Jakub Kowalik, Piotrków Trybunalski, Klub Oyama Karate WASHI              
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów            
  I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  II miejsce  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  Instruktor : Sensei  Dariusz Szulc 2 Dan

2. Piotr Pawlicki, Kraków, Krakowski Klub Oyama                                         
  I miejsce – XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  II miejsce- XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów               
  Trener: Hanshi Jan Dyduch 8 Dan

Wyróżnienie

Dominik Rzepka, Kraków, Krakowski Klub Oyama                                       
  III miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Knockdown, Estonia
  I miejsce –  XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów           
  Trener : Hanshi Jan Dyduch 8 Dan

Dawid Kiszycki, Białystok, Białostocki Klub Oyama Karate                               
  III miejsce- XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Oyama Karate, Białystok
  I miejsce – XII Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Andrychów
  Instruktor : Shihan Witold Choiński 5 Dan

KATEGORIA JUNIOREK

1.Klaudia Malinowska, Łask, Międzyszkolny UKS Karate                                 
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata, Rzeszów
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w w Kobudo, Rzeszów
  I miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce –  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  I miejsce –  XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Lublin
  I miejsce – Puchar Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Andrychów
  Instruktor : Sensei Stanisław Kołodziejski 2 Dan

2.Magdalena Kraszewska, Oświęcim, Oświęcimski Klub Sportowy Karate                                                                  
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Rzeszów
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w w Kobudo, Rzeszów
  I miejsce  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  I miejsce –XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Lublin
  Instruktor: Sensei Tadeusz Bednarczyk 4 Dan

Wyróżnienia  

Karina Wojciechowska, Piotrków Trybunalski, Klub Oyama Karate WASHI         
  II  miejsce- XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów
  II miejsce  Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce  Puchar Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Andrychów
  I miejsce Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Semi-knockdown, Estonia (gala )
  Instruktor: Sensei Dariusz Szulc 2 Dan  

Paulina Michalska, Łask, Międzyszkolny UKS Karate                                       
  II miejsce – XVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów
  III miejsce- XVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Kobudo, Rzeszów
  III miejsce- Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  II  miejsce- XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, Semi-knockdown, Lublin
  Instruktor: Sensei Stanisław Kołodziejski 2 Dan
 
KATEGORIA JUNIORÓW

1. Mateusz Kosturek, Klub Sportowy Oyama Rzeszów                                     
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kata, Rzeszów
  I miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kobudo, Rzeszów
  I miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  III miejsce- Mistrzostwa Europy OYAMA IKF  Juniorów w Semi-knockdown, Estonia
  I miejsce – XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Lublin
  I miejsce – Puchar Polski Juniorów  w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Andrychów
  Instruktor: Sensei Patrycjusz Mostek 2 Dan

2. Marcin Kłosek, Katowice, Śląski Klub Karate GOLIAT                                  
  III miejsce – XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kobudo, Rzeszów                               
  III miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Semi-knockdown, Estonia
  I miejsce – Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  I miejsce- Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  III miejsce- XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, Semi-knockdown, Lublin
  I miejsce – Puchar Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Andrychów
  Instruktor; Sensei Jerzy Walaszczyk 3 Dan

3. Paweł Wasiak, Turek, Turkowski Klub Karate                                               
  II miejsce XVII Mistrzostwa Polski w Oyama Karate, w Kobudo, Rzeszów
  II miejsce Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Semi-knockdown, Estonia
  II miejsce Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kata, Estonia
  II miejsce Mistrzostwa Europy OYAMA IKF w Kobudo, Estonia
  II miejsce –XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate, w Semi-knockdown, Lublin
  Instruktor: Sensei Włodzimierz Rygiert 3 Dan  

 

Lp Klub sportowy Siedziba   Punktacja
1 Śląski Klub Karate GOLIAT Katowice 120 pkt.
2 Krakowski Klub OYAMA Kraków      102 pkt.
3 Międzyszkolny Klub Oyama Karate Łask        84 pkt.
4 Zagłębiowski Klub Oyama Karate Sosnowiec        83 pkt.
5 Klub Sportowy Oyama Rzeszów Rzeszów         82 pkt.
6 Białostocki Klub Oyama Karate Białystok        76 pkt.
7 Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI Piotrków Trybunalski      68 pkt.
8 Lubliniecki klub Oyama Karate Lubliniec      46 pkt.
9 Klub Oyama Karate Lublin Lublin        42 pkt.
10 Nadwiślański Klub Sportów Walki WULKAN Kozienice        39 pkt.

Kategoria: NAGRODY SPECJALNE

Sensei Patrycjusz Mostek 2 dan, Klub Sportowy OYAMA Rzeszów.
Za sukcesy sportowo-szkoleniowe w pracy trenerskiej.  

Sensei Andrzej Tomiałowicz 4 dan, Lubsko.
Za upowszechnianie Oyama karate w Polsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU !

źródło www.oyama-karate.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.