Combat w Piotrkowie

Piotrkowska Szkoła Oyama Karate „WASHI” zaprasza na COMBAT, KARATE, SAMOOBRONA

TERMIN: 5 grudnia 2009 (sobota) godzina 11:00,  zajęcia 2×1,5h z przerwą ok. 1h
MIEJSCE: Sala gimnastyczna Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim
KADRA: Józef Pietras 5 dan*
PROGRAM: Szkolenie będzie obejmowało Combat cywilny, elementy kontaktowego karate, elementy samoobrony
KOSZT: 30 PLN – Opłatę należy uiścić max 30 min przed zajęciami w dniu szkolenia u wyznaczonego instruktora – Miron Kowalski
UCZESTNICY: Szkolenie przeznaczone dla młodzieży oraz osób dorosłych.

Szkolenie to jest kierowane do wszystkich osób, które interesują się sportami walki. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnej wiedzy związanej ze sportami walki. Szkolenie to ma na celu zainteresować zgromadzonych taką forma rekreacji  i spędzania wolnego czasu. Chcemy zwrócić uwagę na zagrożenia jakie mogą się przytrafić w życiu codziennym, oraz przekazać umiejętność poradzenia sobie z nimi w stanie zagrożenia zdrowia i życia.
Wszystkie zainteresowane osoby, które wyrażają ochotę uczestnictwa w szkoleniu powinny przynieść długie spodnie od dresu oraz koszulkę (ćwiczymy na boso).  Po zajęciach jest możliwość wzięcia prysznica.

ZAPISY: zapisy przyjmujemy pod podanymi poniżej numerami telefonów lub mailem: kowasta@gmail.com

Więcej informacji pod nr tel 691 86 21 21 lub 608 13 23 43

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CIEBIE ORAZ TWOICH ZNAJOMYCH

*Shihan JÓZEF PIETRAS 5 Dan* – jeden z niewielu, którzy od samego początku pojawienia się karate w Polsce przez cały czas aktywnie biorą udział w jego rozwoju i popularyzacji. Nauczyciel i kolega z Dojo wielu wybitnych postaci sztuk walki w Polsce. Wychowawca setek karateków Kyokushinkai Karate i Oyama Karate. Od kilku lat zajmuje się również szkoleniami Combat. W czasie uprawiania Kyokushinkai Karate (1972 -1987), od 1973 prowadzi grupy jako jeden z nielicznych w tym czasie zawodowych instruktorów. Swoje umiejętności potwierdza zdając jako jeden z pierwszych 5 osób w Polsce egzamin na czarny pas (lipiec 1976). Zawodowo prowadzi zajęcia i szkolenia seminaryjne w wielu miastach Polski oraz egzaminuje na stopnie szkoleniowe kyu z ramienia Polskiej Organizacji Kyokushinkai. Równolegle uprawia przez ponad dwa lata judo w G.T.S „Wisła”, a przez kilka miesięcy kendo.
W czasie pobytu w U.S.A (1987) „zwiedza” wiele szkół karate, nawiązując kontakt ze swoim przyszłym Mistrzem – Shigeru Oyama.
W 1991 rozpoczyna działalność w W.O.K.O (World Oyama Karate Organization), pomagając w stworzeniu i rozwoju Polskiej Organizacji Oyama Karate, od początku pełniąc w niej funkcję wiceprezesa, szkoleniowca, Sędziego Głównego i szefa wyszkolenia sędziów. Pisze programy szkoleniowe dla instruktorów i program szkoleniowy kursu instruktorów sportu Oyama Karate. Obecnie jest wiceprezesem do spraw szkoleniowych. Od marca 2007 był Sędzią Głównym na wszystkich zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie Oyama Karate, obecnie sędzia międzynarodowy organizacji. W czasie wszystkich wizyt Soshu Shigeru Oyama w Polsce pełnił też funkcję gospodarza-tłumacza. W czasie ostatnich siedemnastu lat prowadzenia własnej szkoły sztuk walki dodatkowo wyspecjalizował się w pracy z dziećmi dbając nie tylko o ich umiejętności w karate, ale również o ogólny rozwój. Od 2003 roku realizuje autorski program dla najmłodszych „Mały Ninja”. Od 1990 roku specjalizuje się również w szkoleniach specjalnych współpracując, z majorem Arkadiuszem Kupsem – Combat 56, jako jeden z instruktorów na stażach dla żołnierzy jednostek specjalnych i instruktorów wojskowych organizowanych przez Dowódcę Kawalerii Powietrznej w Spale. A od ponad pięciu lat intensywnie adaptuje rosyjskie Sambo i Systiema współpracując ściśle z emerytowanym oficerem Spetsnaz. Od pewnego czasu adaptuje dla potrzeb samoobrony techniki bokserskie oraz walkę nożem.
Prowadzi szkolenia dla firm i osób prywatnych specjalizując się w „cywilnej” odmianie Combat.
Obecnie opracowuje specjalny program samoobrony dla pań oraz nieinwazyjny system reakcji na typowe szkolne i pozaszkolne zaczepki dla młodzieży młodszej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.