Egzamin mistrzowski

W dniu 13 października W Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone kumite. Wzięło w nim udział blisko 110 instruktorów i zawodników z całego kraju.
W czasie mityngu odbyło się uroczyste wręczanie pasów i certyfikatów mistrzowskich dan przez Hanshi Jana Dyducha 8 dan uczestnikom czerwcowego egzaminu z udziałem Wielkiego Mistrza Shigeru Oyamy 10 dan.
W czerwcowym mistrzowskim egzaminie wzięli udział nasi wieloletni koledzy, działacze oraz utytułowani zawodnicy sensei i sempai z Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate „Washi” Dariusz Szulc, Wiesław Purgal oraz Jakub Kowalik. Podczas egzaminu wykazali się doskonałym przygotowaniem technicznym oraz mocnym duchem podczas przeprowadzonych walk. W wyniku, czego zdali egzamin z wyróżnieniem.
Podczas mityngu Jan Dyduch 8 dan wręczył naszym kolegom certyfikaty potwierdzające zdobycie stopnia mistrzowskiego 1 dan, tytułu sensei oraz czarne pasy.
Dariusz Szulc wieloletni trener oraz prezes piotrkowskiego klubu oyama karate w tym dniu otrzymał certyfikat potwierdzający zdobycie stopnia mistrzowskiego 3 dan.
W związku z nieobecnością Wiesława Purgala na mityngu. Prezes Klubu „Washi” odebrał nadany stopnień mistrzowski, który w najbliższej przyszłości zostanie oficjalnie wręczony Wiesławowi Purgalowi po jego powrocie z zagranicy.

Egzamin za nami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.