XIV Mistrzostwa Polski

XIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate

W ubiegłą sobotę 12 kwietnia 2008 r. odbyły się w Łasku XIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz OYAMA Polskiej Federacji Karate. W zawodach wystartowało 181 zawodników z 28 klubów. Piotrkowski Klub Oyama Karate reprezentowany był przez grupę 9 zawodników. W ocenie obserwatorów z Polskiej Federacji Karate, którymi byli posiadacze najwyższych stopni mistrzowskich w Polsce zawody stały na wysokim poziomie. Wszyscy zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate zaprezentowali się bardzo dobrze.

Na wyróżnienie zasługują Szymon Grabowski i Patryk Fijałkowski, którzy zajęli wysokie piąte miejsca w swoich kategoriach wiekowych oraz Kuba Kitowski i Paweł Abratkiewicz, którzy wywalczyli wysokie, ale najbardziej niewdzięczne dla zawodnika, czwarte miejsca w swoich kategoriach.
Niekwestionowany sukces odnieśli pozostali zawodnicy piotrkowskiego klubu.
Zosia Szyposzyńska zdobyła brązowy medal w kategorii dzieci
Kacper Kitowski zdobył brązowy medal w kategorii młodzik
Michał Pełka zdobył brązowy medal w kategorii seniorzy
Sensei Dariusz Szulc zdobył brązowy medal w kategorii mistrzów
Największy sukces osiągnął Jakub Kowalik, który zdobył: złoty medal w kategorii juniorów starszych, złoty medal w konkurencji kobudo juniorów starszych oraz został wybrany najlepszym zawodnik mistrzostw.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.