Oyama Top 2019

W dniach 19 – 20 października w Wieliczce odbył się Puchar Polski Oyama Top.
W zawodach wystartowało około 300 zawodników z 34 klubów z całej Polski. Nie mogło zabraknąć przedstawicieli Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate WASHI, którzy wywalczyli łącznie 5 medali.
W pierwszym dniu zawodów wystartowali nasi najmłodsi zawodnicy w konkurencji LEKKI – KONTAKT. Po wymagających walkach odpadli w eliminacjach (Jan Bajdor, Maciej Bajdor i Martyna Bogus).
Najlepiej z Lekkich spisała się Zuzanna Robak zajmując 2 miejsce.
Po południu odbyły się najbardziej widowiskowe zawody seniorów – KNOCKDOWN. Nasi reprezentanci dostarczyli Nam bardzo dużo emocji i pokazali prawdziwego ducha walki!
Jak zwykle mogliśmy liczyć na Naszych czołowych zawodników.
Sensei Angela Szulc była zmuszona wystartować w kategorii otwartej kobiet. Tym razem również nie zawiodła. Wygrała wszystkie pojedynki z dużo cięższymi zawodniczkami, co doskonale pokazało jej klasę.
Podobnie sensei Jakub Kowalik udowodnił, że jest w znakomitej formie i należy do grona czołowych zawodników w kategorii lekkiej, zwyciężając kolejne zawody w tym sezonie.
Wyniki Zawodników KNOCDOWN:
I m. – Angela Szulc kat. open
I m. – Jakub Kowalik kat. -70kg
III m. – Maria Walas kat. -60kg
Niestety Cezary Bartos odpadł w eliminacjach z późniejszym zwycięzcą kategorii.
W drugim dniu w konkurencji Semi-knockdown wystartowała jedyna zawodniczka Naszego Klubu, która także uplasowała się na podium!
III msc – Inga Fister kat. -55kg
Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym reprezentantom oraz trenerowi Sensei Dariuszowi Szulcowi za tak znakomite wyniki. OSU! Już czekamy na kolejne zawody, które odbędą się w listopadzie.
Więcej zdjęć na naszym facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.