Rajd rowerowy z Oyama Karate „Washi”

Rajd rowerowy z Oyama Karate „Washi”

Rajd 2011   Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, w dniach 12-14 sierpnia 2011 r. (piątek- niedziela) odbył się rajd rowerowy z udziałem naszych klubowiczów. W trakcie wyjazdu zrealizowana została trasa rowerowa, która prowadziła szlakiem niebieskim oraz czerwonym wzdłuż Zalewu Sulejowskiego, po czym odbijała na trasę w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego.

W programie wyjazdu mieliśmy zapewniony nocleg w Smardzewicach przy tamie pod namiotami, zwiedzanie Ośrodka Hodowli Żubrów w Smardzewicach, zwiedzanie rezerwatu niebieskie źródła, bunkry w Jeleniu powrót nad tamę, nocleg i powrót do Piotrkowa na umówione miejsce.
Wszyscy uczestnicy naszego rajdu dzielnie pokonali wyznaczoną trasę. Uznanie należy się w szczególności najmłodszym uczestnikom naszego rajdu – Weronice i Szymonowi Jamro. Szymon pokonał wyznaczoną trasę osobiście na swoim rowerze, zaś Weronika na bagażniku u swojego taty Pawła.
Rajd uprzyjemniła piękna pogoda, wieczorne ognisko, szum wody, gitara oraz dobry humor. Zdjęcia w rajdu do obejrzenia w naszej galerii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego rajdu, a w szczególności firmie EXPEDUS, która została sponsorem naszego wyjazdu obdarowywując wszystkich uczestników jednorodnymi koszulkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.