Obóz letni 2012

LETNI OBÓZ OYAMA KARATE – KARKONOSZE 2012

Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI zachęca do uczestnictwa w tegorocznym obozie karate.

TERMIN: 8-25 lipiec 2012 r (17dni pobytu). 

MIEJSCE: Mysłakowice-Strużnica – miejscowość górska położona 16 km od Jeleniej Góry, umiejscowiona w pięknie położonym lesie sosnowo-jodłowym w okolicach Mysłakowic.

WYŻYWIENIE: Śniadania, obiady + podwieczorki oraz kolacje w stołówce na terenie ośrodka.

KADRA: Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy karate, lekarz, pielęgniarka oraz ratownicy medyczni.

PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program szkoleniowo-sportowy i rekreacyjny. Treningi karate, nauka nowego materiału, taktyka walki, gry i zabawy. Wycieczki krajoznawcze, trekking górski, biegi na orientacje, prace pionierskie, nauka obsługi sprzętu wspinaczkowego – pod opieką wykwalifikowanej kadry. Tworzenie obozu!!

PRZEJAZD: Zorganizowana podróż koleją  Piotrków Tryb.– Jelenia Góra, przesiadka do autokaru, podróż na miejsce obozowiska oraz podobna podróż z powrotem do Piotrków Tryb. na wyznaczone miejsce.

KOSZT:  1100 zł – płatne w dwóch ratach. W cenie obozu: całkowity przejazd w obie strony, nocleg i całodzienne wyżywienie, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, fachowe szkolenie, ubezpieczenie i opłaty klimatyczne.
Pierwsza rata, będąca równocześnie kwotą gwarancyjną wynosi 500 zł, płatna bezpośrednio do rąk trenera przy zapisie.
Druga rata – wynosi 600 zł. Płatna do dnia 25.06.2012 r.

ZAPISY: Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę. Na tej podstawie instruktor wyda kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić, a następnie zwrócić najpóźniej do dnia 15.06.2012 r.  Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenia.

Tel.: 691 86 21 21, 608 13 23 43

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.