Przygotowania do Puchar Polski – Łask 2010

W ramach ostatecznych przygotowań do Pucharu Polski Juniorów i Seniorów w OYAMA Karate w Semi-knockdown, które odbędą się 20 listopada w Łasku, grupa naszych zawodników wybrała się do zaprzyjaźnionego ośrodka w Załęczu Wielkim.
W przygotowaniach udział wzięli: Angela Olczyk, Karina Wojciechowska, Michał Orzechowski, Kacper Kitowski i Kamil Szymański.
Poza wymienionymi osobami w zawodach wystąpi również Monika Pęczkowska, której zabrakło na wyjeździe z powodu uczestnictwa w kursie instruktorskim w Katowicach.

W ramach weekendowego wyjazdu szkoleniowego odbyło się 6 treningów – pięć treningów zostało przeprowadzonych na terenie ośrodka na świeżym powietrzu, jeden, wieczorny, odbył się na sali.
Zajęcia miały na celu sprawdzić indywidualne przygotowanie zawodników, uzupełnić rozwiązania taktyczne oraz odprężyć drużynę przed zbliżającymi się zawodami.
Za wyszkolenie techniczne odpowiedzialny był Sensei Dariusz Szulc 2dan.

Uczestników zaskoczyła nienaganna pogoda – w połowie listopada zawodnicy wraz z kadrą mogli trenować na swieżym powietrzu w ciepłych promieniach słońca.
Również posiłki – jak zwykle – nie pozostawiały nic więcej do życzenia! Było smacznie, zdrowo i do syta.
Wyjazd został przez wszystkich oceniony bardzo pozytywnie.

Zawodnikom i trenerom życzymy sukcesów na zbliżających się zawodach!

OSU!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.