Puchar Polski 2007

PUCHAR POLSKI 1.12.2007

W dniu 1 grudnia 2007 roku w Jeleniej Górze odbył PUCHAR POLSKI JUNIOROW I SENIOROW FEDERACJI KARATE w konkurencji semi-knockdown. W zawodach wzięło udział około 160 zawodników z Polski i z zagranicy. Organizatorem zawodów było Jeleniogórskie Centrum Oyama Karate z Sensei Rafałem Majdą 4 dan na czele. Sędzią Głównym był Sensei Paweł Pajdak 4 dan (Sosnowiec).
Silna piotrkowska grupa na PUCHARZE POLSKI wystartowała w składzie: Miron Kowalski 1 kyu, Michał Pełka 2 kyu, Jakub Kowalik 2 kyu, Jakub Kitowski 2 kyu oraz nasza perełka Paula Motyl 6 kyu. Dla niektórych naszych zawodników był to pierwszy start w imprezie tej rangi. Zawodnicy poznali emocje związane ze startem w tego typu zawodach i zdobyli bardzo dużo doświadczenia. Na pewno zaprocentuje to w kolejnych występach.Wszyscy zawodnicy naszego klubu stanęli na wysokości zadania pokazując się z jak najlepszej strony technicznej, jak i kondycyjnej.
Wielkim sukcesem zakończył sie występ sempaia Mirona Kowalskiego 1 kyu. Miron zdobył 1 miejsce w kategorii wagowej – 80 kg.

Cały Piotrkowski Klub Oyama Karate gratuluje sempaiowi Mironowi i życzy dalszych sukcesów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.